SEO optimizācija

Noteikti esat dzirdējuši burtu salikumu SEO(search engine optimization). Mājas lapas optimizācija meklētājiem, kā Google, Bing, Yahoo, ļaus mājas lapai parādīties meklētājos labās pozīcijās bez maksas. Viena lieta ir izstrādāt mājas lapu, bet vēl ir nepieciešams sakārtot kodu, lai meklētāju dzinēji to spētu veiksmīgi nolasīt.

Seo optimizācija nenotiek vienā dienā. Ir nepiciešams laiks, lai parādītos meklētājos augstās vietās.

Adwords

AdWords ir Google sniegts pakalpojums. Ja Jūsu mājas lapa vēl neatrodas meklētāja pirmo lapu sarakstā, tad labs veids, kā parādīt klientiem, ka Jums arī ir mājas lapa, ir izmantot AdWords.

Pareizi sagatavota ad words kampaņa var novirzīt uz Jūsu mājas lapu lielu interneta lietotāju skaitu. Katru kampaņu var novirzīt tiešai mērķauditorijai. AD Words ļauj šķirot pēc: vecuma, dzimuma, atrašanās vietas, interesēm utt.

Ad Words ir Google maksas pakalpojums. Mēs palīdzēsim pareizi izveidot reklāmas kampaņas un arī uzraudzīsim tās, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu no tām.

Ja nezinat, vai Jums ir nepieciešama šāda veida reklāma, tad droši varat ar mums sazināties un pakonsūltēties! Priecāsimies palīdzēt.

KONTAKTI

Ja vēlies pasūtīt mājas lapu vai saņemt konsultāciju, tad droši sazinies ar mums pa zemāk norādīto kontaktinformāciju.

 info[at]dotit.lv

 

+371 22088833

 

Ieriķu iela 15, Rīga

 

2015 © Dot IT, SIA    |    Dot IT ietilpst Capital Trading Ltd uzņēmumu grupā