Mājas lapu izstrāde

Sākas ar ideju. Ideju par sava uzņēmuma ideālo izskatu tīmeklī. Uzklausījuši Jūsu vēlmes, tiek uzsākta mājas lapas izstrāde. Mērķtiecīga darba rezultātā top mājas lapa – mākslas darbs.

Mūsdienu cilvēks pavada daudz laika sērfojot internetā. Lai viņš uzzinātu par Jūsu uzņēmumu un sniegtajiem pakalpojumiem, ir nepieciešama mājas lapa. Tai jābūt vizuāli pievilcīgai un viegli uztveramai.

Dot IT piedāvā kreatīvus risinājumus mājas lapu dizainā datoriem, planšetdatoriem un mobīlajām ierīcēm.

Mājas lapu izstrāde dot it

Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrāde ar garantiju

Mājas lapu izstrāde

Izveidosim:

  • Vienas lapas vizītkarti,
  • Blogu,
  • Korporatīvu uzņēmuma mājas lapu,
  • Interneta veikalu,
  • Bilžu, video portālu,
  • Apjomīgus portālus,
  • Mobīlo ierīču mājas lapas,
  • Sociālo tīklu aplikācijas,
  • Kā arī esam gatavi uzņemties netradicionālu mājas lapu izveidi.

Kopīgi izdomāsim dizainu un izplānosim izkārtojumu. Kamēr domāsim par izskatu, tikmēr mūsu programmētāji jau sāks mājas lapas pamata veidošanu. Mūsu darbinieki labprāt sniegs padomus un ieteikumus klientam.

6 iemesli kādēļ Jums nepieciešama mājas lapa

Iemesls Nr.1

Neļaujiet konkurentiem pārņemt interneta tirgu. Mūsdienās ikviens uzņēmums meklē klientus internetā, kā arī klienti meklē sev interesējošo pakalpojumu sniedzēju internetā. Ja Jums nav mājas lapas, tad Jūs jau esat zaudējuši lielu potenciālo klientu skaitu. Prezentējiet sevi internetā tāpat kā darat to ikdienā.

Iemesls Nr.2

Klients ar interneta starpniecību meklē pakalpojumu sniedzēju, pievilcīgu cenu, kvalitāti. Internets ietaupa klientam laiku un naudu. Laba mājas lapa ļaus klientam izlemt par labu Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Iemesls Nr.3

Paiet zinams laiks, līdz mājas lapa sasniedz labus rādītājus interneta meklēšanas lapās. Viegli atrodama lapa internetā ir kā lieliska bezmaksas reklāma uzņēmumam. Pareizi izveidota lapa parādās meklētājos paris mēnešu laikā un ir pieejama visai pasaulei.

Iemesls Nr.4

Mēs visi zinām, ka labākā reklāma ir apmierināta klienta ieteikums savam draugam vai paziņām. Bez mājas lapas būtu grūti atcerēties uzņēmuma kotaktus. Toties ir vienkārši ieteikt uzņēmumu nosaucot tā web adresi. Klients var ieteikt Jūsu mājas lapu, izmantojot sociālos tīklus, kas ir laba bezmaksas reklāma. Mājas lapa ir labākā vizītkarte

Iemesls Nr.5

Mājas lapa ļauj klientam sazināties internetā. Tas ietaupa laiku gan klientam, gan Jums. Kā arī tas nemaksā neko.

Iemesls Nr.6

Izvietojiet savus produktus vai pakalpojumus internetā, un Jums nebūs jātērē lieli līdzekļi reklāmas printēšanai un izplatīšanai. Mājas lapā izvietoto informāciju var ātri un viegli labot un vienmēr atjaunot cenas.

Atbalsts

Dot IT rūpējās par mājas lapām, kuras izstrādājam arī pēc to publicēšanas un nodošanas klienta īpašumā. Mēs sekojam līdzi mājas lapai, lai tā darbotos vienmēr un izskatītos, kā dienā, kad tā tika publicēta. Papildus standarta atbalstam ir iespēja arī slēgt apkalpošanas līgumu. Dot IT ir pirmā mājas lapu izstrādes kompānija Latvijā, kura palīdzēs klientam 24/7

Dizains

Dizains ir mājas lapas izskats. Mājas lapai ir jāizskatās mūsdienīgai un kvalitatīvai. Dot IT veidotie dizaini ir unikāli un atbilst visām mūsdienu interneta tendencēm. Mājas lapai jābūt tādai, lai to nebūtu kauns rādīt klientiem un draugiem! Mājas lapu izstrāde un dizains ir mūsu sirdslieta.

Kvalitāte

Mājas lapu izstrāde tiek veikta uz pasaulē atzītiem CMS (satura vadības sistēma), bet varam arī radīt individuālu sistēmu. Populārākie CMS regulāri tiek atjaunoti, lai saglabātu drošību un darbotos nevainojami mainoties laikam. Visas mūsu mājas lapas ir ar Responsive dizainu, lai bez īpašām aplikācijām būtu pieejamas planšetēs un telefonos.

KONTAKTI

Nepieciešama mājas lapa? Mūsdienīgu un funkcionālu mājas lapu izstrāde tikai pie mums.

 info[at]dotit.lv

 

+371 22088833

 

Ieriķu iela 15, Rīga

 

2016 © Dot IT, SIA   Mājas lapu izstrāde un apkalpošana | Hostings