fbpx

Mājas lapu izstrāde

Ārēji iespaidīgas, iekšēji ērtas, veiksmīgas kopumā…

Mājas lapu izstrāde

Esi virtuālā virsotnē

Mums visiem patīk ikdienā izskatīties skaisti. Jūsu mājas lapa ir pelnījusi izskatīties labāk par citām mājas lapām, kuras sastopamas plašajos interneta apvāršņos. Izcelties uz citu fona – nozīmē būt pamanāmam, kas ir svarīgi klientu piesaistei, kā arī ir galvenais mājas lapu mērķis. Mājas lapu izstrāde ir radošs process, kurā nozīmīgs ir partneris. Dot IT ir bijis veiksmīgs partneris vairākiem simtiem uzņēmumu un privātpersonu viņu mājas lapu izstrādē. Mēs uzskatām, ka mājas lapas iztrādes procesam jābūt ērtam un patīkamam, lai process noritētu ātri un veiksmīgi. Mūsu klienti turpina ar mums sadarboties, kas liecina par veiksmīgu lapu izstrādi un mūsu paveiktā novērtēšanu. Iespējams, mēs esam labākais partneris mājas lapu izstrādes procesā tieši Jums. Zemāk varat iepazīties ar mūsu piedāvātajiem risinājumiem mājas lapu izstrādē.

Mēs piedāvājam

 • Šablonu mājas lapu izstrāde

  Risinājums, kurš vairāk piemērots tiem, kuri vēlas ātri izveidot vizuāli pievilcīgu mājas lapu. Mājas lapas izstrādē tiek izmantoti maksas risinājumi dizaina elementiem. Kā satura vadības panelis tiek izmantots WordPress.

 • Individuāla dizaina mājas lapu izstrāde

  Individuāls dizains – dizains, kuru veido profesionāls dizaineris. Mājas lapa, kurai līdzīgu nebūs, jo katrs sīkums ir veidots tieši Jums. Par satura vadības sistēmu tiek izmantots WordPress, kuram tiek pieprogrammēts dizains.

 • Individuālu risinājumu izstrāde

  Šis risinājums domāts uzņēmumiem, kuru mājas lapa veic vairākas darbības. Tā ir pievilcīga apmeklētājiem, bet sevī slēpj sistēmas, kuras palīdz uzņēmumam veiksmīgi darboties un atvieglot ikdienas procesus. Individuāli programmēts vadības panelis, mākslinieka veidots dizains.

Process…

 • Iepazīšanās

  Iepazīsimies? Mēs pirms darbu uzsākšanas veiksim izpēti. Iepazīsimies ar Jūsu uzņēmumu un tā darbības principiem, izzināsim Jūsu vēlmes topošajam projektam, paskatīsimies uz Jūsu konkurentiem valstīs, kurās dabojaties, kā arī apzināsim pasaules līderus Jūsu darbības segmentā.

 • Sagatavošanās

  Būt sagatavotam ir priekšrocība. Izveidosim darba procesu, ar kuru iepazīstināsim detalizēti. Organizēsim darbus un sakārtosim juridiskos jautājumus.

 • Dizains

  Pienācis laiks veidot mājas lapu. Izstrādāsim dizainu, kuru apspriedīsim ar Jums, lai pēc labojumiem, ja tādi būs nepieciešami, varam sākt izstrādāt mājas lapu.

 • Programmēšana

  Mazāk redzamā daļa, bet pati nozīmīgākā, lai viss darbotos perfekti. Apstiprināto dizainu pievienosim satura vadības sistēmai.

 • Testēšana un publicēšana

  Notestēsim paveikto, lai pārliecinātos, ka viss darbojas nevainojami. Kad viss būs pārbaudīts, tad būs pienācis laiks publicēt jauno mājas lapu un atvērt šampanieša pudeli.

Vēlaties, lai palīdzām Jūsu biznesam augt?